Obavijest o načinu ispisa iz Dječjeg vrtića Mačići

Ispis djeteta iz Dječjeg vrtića roditelji su dužni najaviti pisanim putem, tj. ispuniti zahtjev za ispis koji se dobije u Dječjem vrtiću. Popunjen zahtjev za ispis mora biti potpisan od strane oba roditelja, osim ako samo jedan roditelj ostvaruje roditeljsku skrb. Popunjen i potpisan zahtjev za ispis roditelji su dužni predati ravnatelju/tajništvu Dječjeg vrtića ili iznimno odgojitelju odgojno-obrazovne skupine koju pohađa dijete, najmanje 15 dana prije ispisa djeteta te podmiriti sve nastale troškove programa do dana ispisa.

Dijete se smatra ispisanim iz Dječjeg vrtića tek nakon potpisivanja rješenja o ispisu kod ravnatelja Dječjeg vrtića, tj. u tajništvu Dječjeg vrtića. Djeca koja se tijekom pedagoške godine ispišu iz Dječjeg vrtića te ponovno imaju potrebu za uslugama Dječjeg vrtića, moraju ponovno proći upisni postupak te prilikom upisa ne ostvaruju prednost pri upisu. Za njih će se utvrditi broj bodova kao i za svu novoprimljenu djecu u skladu s kriterijima za upis.

U nastavku možete preuzeti obavijest u cijelosti.
Scroll to Top