Konačna lista reda prvenstva upisa u Dječji vrtić Mačići

Pozivaju se roditelji djece koja se nalaze na listi upisanih na inicijalni razgovor koji će se održati u četvrtak 14. srpnja 2022. godine u razdoblju od 8 do 15 sati u Dječjem vrtiću Mačići na adresi Mače 84 e. Na inicijalni razgovor obavezno treba doći jedan roditelj s djetetom koji se upisuje te dostaviti kalendar cijepljenja ili kopiju cjepne iskaznice te kopiju zdravstvene iskaznice djeteta.

Potpisivanje ugovora održati će se u ponedjeljak 22. kolovoza 2022. godine u razdoblju od 8 do 15 sati u Dječjem vrtiću Mačići na adresi Mače 84 e.  Na potpisivanje ugovora obavezno trebaju doći oba roditelja, ali bez djeteta. Mole se roditelji da do potpisivanja ugovora obave sistematski pregled djeteta te potvrdu o istom dostave na dan potpisivanja ugovora.

Novoupisana djeca u vrtić kreću u ponedjeljak 5. rujna 2022. godine.

Scroll to Top