Mali smo, ali znamo kako se ponašati

Vrijeme nam brzo leti u igri i druženju, pa je tako prošao i pravi jesenski studeni. Djeca vrijeme u vrtiću provode u raznim aktivnostima, igri, međusobnoj suradnji i interakciji. Kroz igru učimo pravila lijepog ponašanja u svakodnevnim situacijama, vježbamo samostalnost i međusobno uvažavanje.

Likovne aktivnosti kod djece razvijaju maštu, spoznajni razvoj, finu motoriku. Djeca međusobno surađuju, pomažu jedni drugima, uče se strpljivosti.

Kroz slobodne aktivnosti i igru razvija se zajedništvo, međusobno uvažavanje i prihvaćanje.

Mali smo, ali znamo kako se ponašati u kazalištu. Prisustvovali smo na predstavi koja je posjetila naš vrtić, „JESEN U ŠUMI“, Putujuće lutkarske družine Vjeverica. Bili smo veseli i oduševljeni likovima iz predstave te pratili predstavu kao i naši veliki prijatelji.

Iako nam je stiglo hladnije vrijeme i dalje se trudimo svakodnevno boraviti na zraku. Aktivnosti su razne, lovice, igre loptom, ulovi mjehurić, vožnja guralicama, ples, igra na spravama našeg igrališta.

Scroll to Top