Svijest o važnosti čovjeka i njegovu utjecaju na prirodu

Na samome početku mjeseca imali smo priliku pogledati zabavnu i edukativnu predstavu „Stonoga Goga“. Raspjevani likovi dali su nam vrlo važnu pouku o važnosti pomaganja i dijeljenja s drugima.
Za Uskrs smo pripremili čestitke i košarice za jaja, a za pisanice smo upomoć pozvali roditelje. Uskrsnu radionicu za roditelje i djecu proveli smo u veseloj atmosferi te smo postigli odličnu suradnju. Djeca su se uzbuđeno pripremala, a kasnije s ponosom nosili kreativne pisanice svojim kućama.
Nakon uskršnjih praznika vratili smo se svojim uobičajenim aktivnostima, a raznim istraživačkim aktivnostima obilježili smo Dan planete Zemlje. Razvijamo svijest o važnosti svakog čovjeka i njegovom utjecaju, osobito na prirodu. Također, djeca su promatrala slike planeta iz svemira, zaključivali od čega se sve sastoji te istraživala kontinente, njihov biljni i životinjski svijet.
Scroll to Top