Učimo izražavati svoje mišljenje i prihvaćati tuđe

Ovaj smo mjesec proveli u znaku ljubavi. Čitali smo “Zaljubljenog medu” i druge priče slične tematike, a te smo osjećaje zatim pretočili u likovno stvaralaštvo. Putem slušanja i razumijevanja priče učimo izražavati svoje mišljenje i prihvaćamo tuđe, a kroz likovne aktivnosti osim kreativnosti razvijamo i svoju finu motoriku i prostorne odnose. Uz takve pripreme, sam dan Valentinova proslavili smo uz pjesmu i ples.

A pjesme i plesa nije nedostajalo ni u povorci povodom Fašnika gdje smo ponosno pokazali svoje kostime keksića. Zajedno sa ostalom djecom zabavljali smo se i uživali u krafnama.

Svoje glazbene aktivnosti sada smo obogatili i glazbenim centrom u kojem su dostupne razne udaraljke, zvečke, zvončići i ostali predmeti kojima otkrivamo razne zvukove, razvijamo sluh i osjećaj za ritam. Što je najvažnije, zabavljamo se, istražujemo i uživamo u glazbi.
Scroll to Top