Aktivnosti Pčelica u travnju

Aktivnosti u skupini Pčelice i u travnju vezane su uz temu proljeća te promjena koje primjećujemo u prirodi i oko nas.

Obilježili smo i blagdan Uskrsa te razne likovne aktivnosti vezali na temu istog. Kroz razne tehnike obogatili smo naše panoe raznim dječjim radovima u koje oni kroz svoje male ručice ulažu puno truda.

U svakodnevnom druženju djeca se sve više povezuju, surađuju, pomažu te međusobno uče jedni od drugih kroz razne igre i aktivnosti.

Kroz razne istraživačke aktivnosti učimo kroz igru svojstva stvari koje nas okružuju. Razni prirodni materijali, mirisi, oblici, teksture, djeci su dostupni novom centru – MALI ISTRAŽIVAČI.

Boravak na zraku i dalje je neizostavan dio dana u našem veselom okruženju. Djeca jedva čekaju izlazak na dvorište te uživaju u raznim aktivnostima, igri i druženju sa djecom iz ostalih odgojnih skupina.

Scroll to Top