Aktivnosti Pčelica u veljači

Zimsko vrijeme kratili smo raznim aktivnostima primjerenim dobi djece. Likovne aktivnosti provodili smo vezano uz tematiku zime, ljubavi i maškara. Izrađivali smo i bojali snjegoviće i pingvine, raznim likovnim tehnikama (kolaž papir, salvete, tempera – bojanje, otiskivanje) ukrašavali smo srca. Maškare smo također obilježili slikajući klaunove raznim likovnim tehnikama (kolaž papir, tempera).

Djeci su ponuđene i razne nove aktivnosti i poticaji koji razvijaju spoznaju, suradnju, motoriku i snalažljivost. U senzornom centru djeci su ponuđene boce sa različitim punjenjima te podno ogledalo, podna igra te interaktivni stol sa palentom i mjesečevim pijeskom. U likovnom centru djeca uživaju crtajući na podu te modelirajući domaći plastelin.

Trudimo se bez obzira na zimske uvjete što više vremena provoditi na otvorenom uz razne igre i aktivnosti.

Scroll to Top