Ljubav i veselje

U skupinu Pčelice stigle su maškare, a s njima radost i veselje za djecu. Pjevali smo, plesali i maskirali se u superheroje, likove iz crtića, vatrogasce, policajce i različite životinje. Maškare su vesele, maškare su zabavne, volimo ih jer čuvamo naše običaje.

Veljača je mjesec ljubavi stoga smo razgovarali o ljubavi, izrađivali srca za najmilije, prikupili obiteljske fotografije koje smo stavili u obiteljski centar kako bi nas podsjetile koga volimo i tko nas voli. Na Valentinovo su se ftičeki ženili pa smo u dvorištu vrtića tražili slatke paketiće koje su nam ostavile ptičice. Djeca su razvijala osjećaj bliskosti, empatije, sreće i zadovoljstva.

Ljubav je mama
Ljubav je tata
Ljubav je kad imaš seku i brata
Ljubav sam ja
Ljubav si ti
Ljubav je kad volimo se svi!

Scroll to Top